از لاست که بر ماست

 

 

 

از : لادن

به : عمو جی جی و عوامل محترم سریال لاست ( سیزن ۶ )

 

با سلام و تهیات

نظر به اینکه اقدام به روی ایر آوردن سیزن جدید این سریال نمودید و بنده حقیر را از شر فارسی وان و دوبله ء مادر بگرید و عشق ناکامم به جیون مینگ ( ققنوس ) و کیم گانگ وو و گان زا و سایر متعلقات رهائی دادید تا به حول و قوه الهی درگیر سریالهای جدیدی چون شوهر من بی نظیره و امثالهم نشوم .. کمال تشکر و مراتب قدردانی را دارم.

ضمن سپاس از زحمات بشر دوستانه شما  ؛ مستحضر گشتیم که بون عزیز هم (‌نور به قبرش بباره که چه جفتک عاطفی با عروج ملکوتی ش به من زد .. آن هم در شب قدر .. که حکماً خدا خیلی دوستش داشت که من چارسال پارسالا شب قدر اون قسمتی که ایشون دار فانی رو وداع گفتن رو دیدم و تا صبح خون گریه کردم) ( دل نیست , لامصب اقیانوسه ) .. در سیزن جدید عرض اندام نمودند !‌ تصدق چشمان آبیشان بروم و بر نگردم ... انشاالله روزی الطاف خداپسندانه شما بزرگواران را جبران بنمائیم ...

مستدعی است جهت بیشتر کردن نقش آ سید بون ِ شهید در سیزن فعلی , اقدامات لازم را مبذول بفرمائید ... باشد که ما سر پل صراط جبران کنیم.

پیشاپیش از الطاف بی شاعبه و بی وقفه شما بزرگواران سپاسگزارم .. ملالی نیست جز دوری شما ... انشااله بنجامین لاینس در سیزن حاضر به زمین گرم اصابت بنُماید و ١٧ قسمت مساوی بگردد...

الهی آمین

امضاء : جمعی از هواداران

 

پ.ن : درسته که خانوم ویکتوریا الان یه دل داره دو دلبر و انریکه هم خوب کاری کرد اون سیبیلاشو زد و خودش را از شمایل معاملات ملکی های هیز استانبول در آورد ... اما باز هم جای دکتر شپرد و حاج خانوم کیت و کربلائی ساویر روی تخم چشم ماست .

پ.ن : یک عمر نشستم هر کیو که جومونگ دید و یانگوم نگاه کرد رو مسخره کردم !‌ افتخار کردم که یه قسمت از این خرعبلات رو هم ندیدم ... این شد عاقبتم .. با جیون مینگ و گانزا محشور شدم

پ.ن : این کره ای هااا مهره ء مار دارن =)) بی ناموسا

پ.ن : یکی به اون جرونیمو بگه یا بره اون زلفای قارچیشو از ته بزنه ( مثل دکتر شپرد ) ! یا بذاره بلند شه مثل قبلش تا نزدم هشتر و وشترش کنم

پ.ن : منع نکن بهر کسی ... اول خودت , دوم کسی ... ( اینو خودم نازل کردم !‌جدیده )

پ.ن : البته من با خودم عهد کردم تا یک سوم سیزن جدید نیاد نبینمش ... فعلاً دارم از سیزن ٣ دوباره از اول میبینم , طاقت نداشتم دو تا سیزن اول رو ببینم ... باز دل در گرو ِ بون بدم .. بمیره , بذارتمون تو خماری .. مسخره  شما که نیستیم =))

 پ.ن : از اونجا که من تعصب خشک و کورکورانه به لاست دارم , نه پریزون برک جذبم کرد و به چشمم اومد , نه اون هیرو-ز از خدا بی خبر که پنداری تو دنیای به این بزرگی , همه به نوعی هیرو بودن , به جز من ... نه ٢۴ ... ( اینم گفتم که بعداً نگی نگفتی )

 

والسلام

 

 

 

/ 23 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خود..............

منم عهد کردم تا کامل این سیزنش نیاد نبینم / چون تحمل یک هفته خماری و تن دردو بدبختی ندارم اصلا / این بلایایی هم که گفتید راجع به فارسی 1 این روزها همه گیر شده خودت رو سرزنش نکن !

احسانم

دسشون درد نکنه که باعثات خوشنودی شمارو فراهم آوردن اما مگه ما دل نداریم که از اون معتاد تا اون خواهر حامله رو نشون داد الا شنون.خوب یه دردنامم بنویس در حمایت اون حالا که دادشش برگشت اونم غرور آمیز بازگرده البته لازم به ذکر جای کیت در قلب همه دوسان محفوظه!

من

عاششششششقتم لادن [قلب]

هـ.ز.ز.

من آخرش هم لاست رو ندیدم...

فرنوش

سلام عزیز دل من ..... خوش خبر باشی .. بون برمیگرده ؟؟؟؟ دور جفتتون بگردم..... از اونجا که من تعصب خشک و کورکورانه به لاست دارم , نه پریزون برک جذبم کرد و به چشمم اومد , نه اون هیرو-ز از خدا بی خبر که پنداری تو دنیای به این بزرگی , همه به نوعی هیرو بودن , به جز من ... نه ٢۴ ... ( اینم گفتم که بعداً نگی نگفتی ) این رو من گفتم یا تو ؟؟؟ می دونی در برابر فشار دوستان برای متقاعد کردن من که پریزون بریک بهتر از لاسته چقدر مقاومت کردم... خم شد کمرم !

فرنوش

لادن به هومن بگو با من حرف نزنه !!!!! ((: shame AND him....i shame AND you hooman !!!l

من

واااي عاليييي بوووود

من

سوري كه شكوائيتونو پر كردم من اون منه نيستم اون من من منم :))))

غزل

لودي يه چيز بگم خوشحال شي؟ يه سريال ديدم به اسم خاطرات يك خون آشام از قضا بون خان جان خون آشامش بود. خدا قسمت كنه از اين خون آشاما به خدا!

بی پدر خودشیفته

اتفاقاَ این فرار از زندان منو کشته. هنوز هم توی خماری یک سوم آخرشم. گیرم نیومد دیگه هم دنبالش نرفتم. ولی یه شب خواب اون پسره اسکوفیلد رو دیدم و توی یه آسانسور بهش گفتم عجب سریالی بازی کردی. محشره. تو خواب این یارو بون رو ندیدی؟ تو مثل من خبط نکنیا. توی آسانسور ماسانسور باهاش قرار نذاری. برو یه کنار دریایی جای باصفای خلوتی چیزی... بقیه‌شو هم برام تعریف کن ببینم چی می‌شه؟[ساکت]