/ 16 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موناتا

[اوه]عب نداره [نیشخند] میگذره خاااک سرده فدااات شم

علی

ضمنا این ایرانی بازی مختص ایرانیا نیست... آدما این کره خریشونو همه جای دنیا دارن...اینجا فقط تو کره خری حرفه ای ترن... احتمالا می شه گفت خر بالغی شدن که خریت نمی کنن... از مبحث شیرین خریت که بگذریم، من باب انتخاب اسم این پستت، این خودزنی شخصیتی-ملی خودش بارزترین شکل "ایرانی بازی" می باشد که محققین تا به امروز کشف کردن! بماند که در این باب چه تفاسیر و تحالیل عمیقی نوک زبونمه..که بماند

مهدی

من راستش بلد نبودم اینجوری که تو نوشتی از خجالت رفقای با حالم در بیام. استیو جابز الگوی حرفه ایه من بود و به نظرم جهان یه نابغه رو از دست داد. منم به احترامش و به همون دلایلی که گفتی عکسمو عوض کردم. همیشه نظراتم به نظراتت نزدیم تره! این پستتم میزارم تو فیسبوک خار بشه بره تو چش و چال هر آنکه جفنگ سر هم کرد در این باره.

ندا

به خدا منم آی فون آنلاک ندارم.ولی دلیل نمیشه بزرگی استیو جابز رو ندونم.همین که از هیچ چی به خیلی جاها رسید خودش خیلیه.اینا اطورای آدمای روشنفکر نماست می خوان بگن ما خیلی کولیم باحالیم استیو ت** ما هم نیست.یه جا دیدم نوشته بود ملت چرا ناراحتن مگه فامیلشون مرده..چیجوری بهشون بفهمونیم لازم نیست فامیل کسی باشی تا از مردنش ناراحت باشی..

بهار

ممکنه یه عده آدم واقعا به ایده ها و خود این آدم احترام گذاشته باشن!ولی ما دیدیم...زیااااد هم دیدیم.......آدمای جوگیری که مدام تحت تاثیر یه جو بدون اینکه بدونن چی به چیه خودشونو همرنگ جماعت میکنن! یکی از خصوصیات ایرانی ها هم همین جوگیر بازیاشونه.......... یعنی تا گند ِ یه چیزو درنیارن ول نمی کنن!!! اینقدر دوزِ این جوگیری زیاد بود!!که من خودم با اینکه روز فوتش عکسشو گذاشتم و متن هم نوشتم پایینش ولی با شور و از مزه بردن فرندهام واقعا عوقم گرفت...............

نیم پوندی

یه وقتایی آدما دنبال اینن که یه چیز جدید پیدا کنن بند کنن بهش به بقیه گیر بدن و.. وگرنه این کاری که شما و بقیه کردین خیلی هم خوبه . آدمای بزرگ بعده مرگشونم موندگارن .

مهدیه

سلام عزیزم ممنون میشم کلمه پارس رو درست کنی. فکر نمیکنم تعمیم دادن نژاد خودمون به یه حیوون کار درستی باشه.

EhSAN

آقا این دختره وبلاگش بدرد خودش میخوره فقط درمورد گربش بنویسه و اینکه بیاد چرندیاتی مثل مرده پرستی رو دوباره یاد ما بندازه تو وبلاگش براش نوشتم پاکم کرد اخه تو که جواب نداری خب مجبور نیستی جواب بدی چرا پاک میکنی .... ولش کنید شما پارازیت انداخت من که از گوگل ریدر پرتش کردم واقعا منم مثل خودت بد عصبانی شدم واقعا سطح نگاه تا این حد؟

نازیلا

این لینک شاید به دردت بخوره لادن خانم خوشمزه http://www.applestan.com/enews

سید علیرضا رئیسی

سلام خدمت شما دوست گرامی جالب بود این دسته [گل][گل][گل][گل][گل] برای این پست